Parapety Stalowe


● Zewnętrzne parapety stalowe produkowane są z najwyższej jakości blachy stalowej obustronnie ocynkowanej przeznaczone do montażu wraz z oknami PCV, drewno, aluminium

● Elastyczne i trwałe wykonane z blachy ocynkowanej o grubości 0,7 mm, powierzchnie blachy pokrywane są farbami poliestrowymi o łącznej grubości 35 mikronów, do transportu i montażu dodatkowo zabezpieczone folią ochronną (którą należy usunąć niezwłocznie po montażu)

● W przypadku parapetów wykonywanych w pozostałych kolorach RAL, są one dodatkowo lakierowane metodą proszkową.

● W każdy przypadku rewers parapetu powlekany jest specjalną farbą ochronną zapewniającą bardzo dobrą przyczepność do pianki poliuretanowej w trakcie montażu.

● Zewnętrzne parapety stalowe są odporne na wilgoć, zaplamienia, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu.

● Poprawnie zamontowane chronią elewację budynku i odprowadzają wodę.

● Dużą zaletą tych parapetów jest również stosunkowo niewygórowana cena.

● Dostępne kolory; Biały 9010, Brąz 8017 oraz dowolny kolor z palety Ral (pod zamówienie)

● Dostępne szerokości; 9, 12, 15, 17.5, 20, 22,5, 25, 27,5, 30, 35, 40cm. możliwość zamówienia parapetu na dowolną szerokość oraz obróbek blacharskich.

● Dostępne długości; dowolny wymiar do 6mb.

1

 

 

Parapety Aluminiowe


● Zewnętrzne parapety aluminiowe przeznaczone są do montażu wraz z oknami PCV, drewno, aluminium

● Elastyczne i trwałe wykonane z blachy aluminiowej o grubości 1,2 mm malowanej proszkowo, dodatkowo zabezpieczone folią ochronną na czas transportu i montażu.

● Odporne na wpływ warunków atmosferycznych,

● Poprawnie zamontowane chronią elewację budynku i odprowadzają wodę,

● Odporne na wilgoć, zaplamienia, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu,

● Zewnętrzne parapety aluminiowe skutecznie wygłuszają dźwięk padającego deszczu.

● Dostępne kolory; Biały 9010, Brąz 8019.

● Możliwość zamówienia parapetów w dowolnym kolorze Ral.

● Dostępne szerokości; 15, 18, 20, 22,5, 25, 27,5, 30, 35cm.

● Dostępne długości; dowolny wymiar do 6mb.

 

2

 

 

Parapety Komorowe PCV

● Parapety wewnętrzne komorowe przeznaczone są do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium, Dzięki bogatej palecie oklein doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien.


● Rdzeń parapetu komorowego wykonany jest z polichlorku winylu, laminowany wysokiej, jakości okleinami PVC, zabezpieczony do transportu i montażu folią ochronną.


● Szeroka paleta kolorów umożliwi dobranie odpowiedniego dekoru do każdego wnętrza.


● Największy wybór kolorów i szerokości, dowolna długość, wykończenia boczne w kolorze parapetu oraz wysoka jakość to cechy, które czynią nasz produkt wyjątkowym.


● Wewnętrzne parapety komorowe z PVC charakteryzują się szybkością montażu i estetyką, a dzięki przyjemnej w dotyku, gładkiej strukturze są łatwe w utrzymaniu czystości.

 

3

 

● Wewnętrzne parapety komorowe PVC występują w następujących szerokościach; 15, 20, 25, 30, 35, 40, 48 cm.

● Istnieje również możliwość docięcia parapetu na dowolną szerokość za dopłatą.

● Długość parapetu jest dowolna, maksymalnie do 6 mb.

 

Parapety Renowacyjne (nakładkowe)


● Profil parapetu wewnętrznego renowacyjnego wykonany jest z wysoko udarowego polichlorku winylu, laminowany wysokiej jakości okleinami PVC, zabezpieczony do transportu i montażu folią ochronną.

● Przeznaczony do montażu na starych parapetach betonowych, lastrykowych, drewnianych itp. Po zamontowaniu za pomocą kleju montażowego, tworzy ze starym parapetem spójną całość nadając mu nowy estetyczny wygląd.

● Szeroka paleta kolorów umożliwi dobranie odpowiedniego dekoru do Państwa potrzeb.

● Największy wybór szerokości, dowolna długość, wykończenia boczne w kolorze parapetu to cechy, które czynią nasz produkt wyjątkowym.

● Wewnętrzne nakładki renowacyjne występują w następujących szerokościach; 25, 30, 35, 40, 45, 50, 53 cm.

● Istnieje również możliwość docięcia parapetu na dowolną szerokość za dopłatą.

● Długość parapetu jest dowolna, maksymalnie do 6 mb.

4

 

Parapety z konglomeratu marmurowego (aglomarmur)

Parapety z Aglomarmuru zbudowane są z wyselekcjonowanych odłamków skały marmurowej, połączonych specjalnymi żywicami epoksydowymi w proporcjach 90% odłamków skalnych, 10% żywicy epoksydowej, są trwałe a dzięki gładkiej powierzchni można je łatwo utrzymywać w czystości. Parapety tego rodzaju są odporne na promienie UV oraz wilgoć.

Nasza Firma oferuje Państwu najszerszy wachlarz kolorów w połączeniu z profesjonalną obróbką. Proponujemy również szeroką gamę rozwiązań i zastosowań, pozwalającą spełniać większość wymagań architektonicznych i funkcjonalnych.

5

 

Parapety MDF


PARAPETY WEWNĘTRZNE Z PŁYTY MDF LAKIEROWANE I LAMINOWANE
Parapety wewnętrzne MDF są wykonane z najnowszej generacji wodoodpornych płyt MDF. Płyty MDF to produkty drewnopochodne, powstałe w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju, niezwykle odporny na wilgoć i różnice temperatur.

Dzięki najwyższej jakości użytych surowców, parapety z płyty MDF odznaczają się wysoką estetyką, trwałością i odpornością na wodę i skoki temperatur. Gładka powierzchnia pozwala na łatwe ich utrzymanie w czystości.

6